GarantiOne En Eğlenceli Sosyal Medya İçeriğini Arıyor!

GarantiOne, Garanti Bankası’nın tamamen 18-25 yaş arası gençlere özel olarak tasarladığı ve içindeki fırsatlar ve sunduğu eşsiz bankacılık deneyimiyle kullanıcısına 'fakat o ne!' dedirtecek mobil bankacılık uygulamasıdır.

“Hayatın başındakiler için kolay geçindiren app” vaadiyle GarantiOne’ın tüm deneyimi gençlere özel olarak şekillendirildi. GarantiOne, bu vaadine uygun olacak şekilde kullanıcısına para transferine ücret ödetmeyip yemeden içmeye, sinemadan market alışverişine birçok sektörde indirim ve fırsatlar sunuyor.

Açık Brief'imizde de işte bu fırsatları "Öncesi / Sonrası" konseptinde anlatacak en eğlenceli, en yaratıcı içerikleri arıyoruz :)

Eğer hazırsanız, Açık Brief'imiz aşağıda!

AÇIK BRIEF:

GarantiOne sıradan bir bankacılık uygulaması değil. 18-25 yaş arasındaki kullanıcılarına tam da onların hayat tarzlarına uyacak fırsatlar sunuyor:

- Netflix, Apple Music, Game Sultan, Digiturk Play, AppStore, Google Play, iTunes, Steam ve Facebook platformlarında 15 TL indirim,
- Restoranlardaki 30 TL ve üzeri harcamaya 10 TL indirim,
- 150 TL ve üzeri giyim harcamasına 20 TL indirim,
- 30 TL ve üzeri sinema bileti harcamasına 10 TL indirim,
.. daha gider bu :)

GarantiOne bu indirim ve fırsatlara ek olarak uygulamada yer alan Harcamalar alanında kullanıcılarının restoran, market, elektronik, eğlence-hobi gibi birçok alanda yaptıkları harcamaları kategori bazında ve geçmiş ortalamaları ile birlikte gösterirken, kendilerine benzer kişilerin kategori bazında ortalama harcamalarını da görüp kıyaslama yapmalarını sağlıyor.

Bunun yanında Hediye Gönder fonksiyonu ile kullanıcıların uygulama içinden istedikleri her an sevdiklerine dijital hediyeler gönderebilmelerini sağlıyor.

GarantiOne'ın sunduğu tüm fırsatları ve kolaylıkları websitesinden de inceleyebilirsiniz: www.garantione.com.tr

İlk kampanya filmimizi de aşağıda izleyebilirsiniz.Peki Açık Brief'imizde sizden ne istiyoruz?

GarantiOne'ın birinci faydası kullanıcılarını mutlu etmesi. Aşağıdaki görselde gördüğünüz gibi GarantiOne'dan Öncesi / GarantiOne'dan Sonrası konseptinde yaratıcı çalışmalar yapmanızı bekliyoruz :)Çalışmalarınızı JPG, GIF ya da Video formatında hazırlayabilirsiniz; format sınırlamamız yok.

Çalışmalarınızda rakip markalara taş atmamaya, genel ahlak kurallarına ve telif haklarına da dikkat ederseniz çok seviniriz.

Çalışmalarınızı heyecanla bekliyoruz.

TELİF ÜCRETİ:

Marka yetkililerimizin seçeceği 1 adet içeriğin kullanım hakları 2000 TL ödenerek satın alınacaktır.

NASIL KATILACAKSINIZ:

Çalışmalarınızda kullanabileceğiniz görselleri aşağıdaki linkten indirebilirsiniz.Hazırlayacağınız çalışmayı, monte ekleme sayfamıza gidip "#GarantiOne'dan Öncesi / Sonrası" başlığına ekleyebilirsiniz.

Çalışmanız onaylanarak yayınlandıktan sonra içeriğinizi sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak oylar toplayabilirsiniz. Kazananı seçecek ekip içeriklerin aldıkları paylaşım sayılarını da dikkate alacaktır.

Bir kişi dilediğince monteyle katılabilir.

Eklediğiniz monteler Bobiler.org'un ve Garanti'nin sosyal medya hesaplarında - Açık Brief'in duyurusu veya çalışmanızın tanıtımı için- yayınlanabilir.

Son katılım tarihi 26 Haziran 2017!

DİKKAT EDİLECEK NOKTALAR:

Çalışmalarınızda aşağıdakilere dikkat etmenizi rica ediyoruz:

- Telif hakları başka kurum ya da kişilere ait içerikleri kullanmamalı. Bu içerikleri kabul edemiyoruz :(
- Çalışmalarınızda rakiplere yönelik herhangi bir söylem ya da gönderme bulunmamalı.
- Telif hakkıyla satın alınacak görselllerde guidelineımız doğrultusunda revizyonlar talep edilebilir.

Bir de bazı genel kurallarımız var:

  • Politik, siyasi ve dini ögeler içeren içerikleri kabul edemiyoruz
  • Küfür veya aşağılayıcı ibareler barındıran, kişilere negatif ithamlarda bulunan monteler de Açık Brief'e dâhil olamayacak.
  • Cinsel içerik bulunduran, alkol, sigara, kumar veya silah referansları içeren çalışmaları kabul edemiyoruz.
  • T.C. kanunlarına aykırı, genel ahlak kurallarına aykırı ya da kişi ya da kurum haklarına aykırı içerikleri de kabul edemeyeceğiz.
  • Telif hakları başka kurum ya da kişilere ait içerikleri kullanan monteler yayınlanmayacaktır.

:) Her konuda anlaştıysak:

Katılın! Montelere bakın
kişisinin montesinde yanlış olanı bulunuz


vazgeçtim
kişisinin sektör yazısında yanlış olanı bulunuz

vazgeçtim